Informace o zpracování osobních údajů  
  line 002 zNudyVenline 001 zNudyVen  
 

Vážení zákazníci,

tímto Vám poskytujeme informace o tom, že zpracováváme Vaše osobní údaje. Osobní údaje získáváme a zpracováváme jen v nezbytném rozsahu proto, abychom Vám mohli zasílat vámi objednané produkty. Při jejich zpracování dodržujeme zejména standardy jejich ochrany podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Níže uvádíme podstatné informace, které mohou být pro Vás důležité.

 • Správcem Vašich osobních údajů je
  Ing. Jiří Zetocha, IČ: 07310391, se sídlem Ústrašice 153, 39002 Tábor
  zapsaný v obchodním rejstříku vedeného Městským úřadem v Táboře.
  Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně zpracování Vašich osobních údajů, můžete se na nás obrátit na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Zpracováváme zejména tyto Vaše osobní údaje: jméno, příjmení, email, telefon, fakturační a doručovací adresa.
 • Vaše údaje zpracováváme z důvodu: Vámi uděleného souhlasu v objednávkovém formuláři.
 • Veškeré osobní údaje zpracováváme za účelem: plnění zákonných povinností, plnění s vámi uzavřených objednávek zboží.
 • Jestliže jste nám udělili výslovný souhlas se zpracováním, můžete ho kdykoliv odvolat elektronickou cestou, a to na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Naše oprávněné zájmy k zpracování osobních údajů jsou zejména tyto: možnost doručení vámi objednaného zboží.
 • K Vašim osobním údajům mají přístup i další subjekty (zpracovatelé), kteří jsou našimi smluvními partnery a podílejí se naší obchodní činnosti. Tyto subjekty rovněž garantují standardy ochrany podle GDPR. Jedná se především o poskytovatele bezpečné internetové komunikace (HOSTING WEDOS).
 • Osobní údaje zpracováváme v souladu s právními předpisy po nezbytně nutně dlouhou dobu – zpravidla po dobu 5let (faktury) od ukončení posledního smluvního vztahu.
 • Je Vaším právem se na nás kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem týkajícím se námi zpracovávaných osobních údajů. Stejně tak můžete požádat o výmaz či úpravu údajů. Rovněž máte právo požadovat, abychom omezili zpracování osobních údajů Vaší osoby. Námi zpracovávané údaje můžete také přenést k jinému správci údajů.

 Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 1.6.2019.

Ing. Jiří Zetocha 

 
  line 001 zNudyVen